Firmu založil Pavel Castle na základě své pětadvacetileté praxe v oboru audiovizuální tvorby.

Sedm let pracoval jako kameraman rakouské televize ORF. Podílel se na řadě projektů, jako například Maltch - skrytá krása na hranici z roku 2004, Pferdeeisenbahn dokument Gmunden - České Budějovice z roku 2006 či dokumentu o Cisterciáckém řádu, z roku 2008. V ORF si získal skvělou pověst kameramana: „Který vidí“.

Čtyři roky pak spolupracoval s někdejší Českokrumlovskou televizí, která odvysílala řadu jeho dokumentů, zejména o přírodě a památkách jižních Čech.

Kromě klasické kamery se později stal vynikajícím a licencovaným pilotem dronu. Jeho letecké snímky a filmové záběry se uplatnily v další sérii dokumentů různých produkcí. V současnosti Pavel Castle produkuje vlastní filmy a spolupracuje v této činnosti s renomovanými partnery, zejména z oblasti scénáristiky, dabingu a postprodukce.

 

Další členové týmu:

Team Sun Line Sound Praha

Nahrávací studio SunLine Sound Praha nabízí nahrávání hudby bez rozdílu žánrů, mix, mastering a profesionální hudební produkci. Specializuje se na produkční a skladatelskou práci na singlech a albech samotných interpretů, kapel, ale také na scénickou a filmovou hudbu.Voblasti soundesignu nabízí tvorbu ruchů, zvukových efektů, scénické hudby, tvorbu a režii prostorového zvuku 5.1 Dolby Surround. Nabízí též profesionální hudební nastudování a soundesign symfonické hudby včetně 5.1 Dolby Surround zpracování. Studio je vybaveno moderní studiovou nahrávací technikou, která splňuje veškeré standardy profesionální práce se zvukem a obrazem. Veškeré výstupy splňují technické a kvalitativní požadavky zvukových i obrazových standardů všech současných médií. www.sunlinesound.cz

 

Jan Matěj Krnínský

Jan Matěj Krnínský je autorem nebo spoluautorem patnácti knižních titulů, více než třech stovek písňových textů a u téměř stovky písní je podepsán jako autor hudby. Napsal i řadu scénářů pro dokumentární a publicistické pořady. Vytvořil i scénář k desetidílnému hranému historickému seriálu Krčín. Velkou školou pro jeho volnou literární tvorbu byla novinářská praxe. V devadesátých letech pracoval jako redaktor v celostátních i regionálních tištěných médiích. Stál u zrodu jihočeského sdružení básníků Krb - a také jihočeské Obce spisovatelů, které po nějakou dobu i předsedal. V roce 2004 obnovil slavné Nakladatelství Růže, které má od té doby na svém kontě více než sedmdesát knižních titulů. www.krnin.cz